MTÜ Eesti Maaturism

MTÜ Eesti Maaturism asutati 19. jaanuaril 2000. aastal.
Ühingu eesmärgiks on maaturismiteenuse pakkujate ühiste huvide esindamine eesmärgiga toetada maaturismi arengut Eestis.

Nõukogu 2020-2021:

  • Anneli Kana - Nõukogu esimees (Metsanurme MTÜ) annelikana@gmail.com
  • Piret Talistu (Kauksi Puhkemajad) kauksi.puhkemaja@mail.ee
  • Ingrid Sieberk (Roosta Puhkeküla) ingrid@roosta.ee
  • Ly Johansen (Hiiuma Turismiliit MTÜ) ly.johansen@hiiumaa.ee
  • Katrin Ruumet (Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus) katrin@klaaramanni.ee
  • Elin Priks (Setomaa Turism MTÜ) elin@setomaa.ee
  • Eda Veeroja (Mooska Talu) eda.veeroja@gmail.com
  • Mart Reimann (Reimann Retked OÜ) mart@retked.ee

Büroo:

  • Raili Mengel, tegevjuht, raili@maaturism.ee
  • Katrin Papp, katrin@maaturism.ee
  • Marika Kose, eesti@maaturism.ee
  • Erki Kukk, IT- ja turundusteenused, erki@maaturism.ee

Projektide juhid:

  • Silja Lehtpuu, projekt "Military Heritage", koordinaator, silja@maaturism.ee
  • Ly Siilak, projekt "EHE märgise arendamine", ehe@maaturism.ee