MTÜ Eesti Maaturism

MTÜ Eesti Maaturism asutati 19. jaanuaril 2000. aastal.
Ühingu eesmärgiks on maaturismiteenuse pakkujate ühiste huvide esindamine eesmärgiga toetada maaturismi arengut Eestis.

Nõukogu 2018-2019:

  • Anneli Kana - Nõukogu esimees (Metsanurme MTÜ) annelikana@gmail.com
  • Harjumaa ja Lääne-Virumaa esindaja - Tiina Kuuler (Valgejõe Veinivilla) tiina.kuuler@gmail.com
  • Ida-Virumaa esindaja - Piret Talistu (Kauksi Puhkemajad) kauksi.puhkemaja@mail.ee
  • Järvamaa esindaja - Tiina Lippant (Eesti Piimandusmuuseum) tiina@piimandusmuuseum.ee
  • Läänemaa esindaja - Ingrid Sieberk (Roosta Puhkeküla) ingrid@roosta.ee
  • Hiiumaa esindaja - Ly Kaups (Hiiuma Turismiliit MTÜ) ly.kaups@hiiumaa.ee
  • Saaremaa esindaja - Alver Sagur (Angla Pärandkultuurikeskus) dolomiit@kaalitrahter.ee
  • Pärnumaa esindaja - Katrin Ruumet (Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus) katrin@klaaramanni.ee
  • Põlvamaa esindaja - Iia Timmi (Taevaskoja Salamaa) info@salamaa.eu
  • Jõgevamaa esindaja - Külliki Alekand (Mokko Turismitalu) kylliki.alekand@gmail.com
  • Tartumaa esindaja - Eveli Jürgenson (Avasta Võrtsjärv MTÜ) eveli@vortsjarv.ee
  • Valgamaa esindaja - Toomas Pärle (Veetee Projekt OÜ) info@veetee.ee
  • Viljandimaa esindaja - Anmar Pihlak (Oiu Sadama Puhkemaja) anmar@oiusadam.ee
  • Setomaa esindaja - Elin Priks (Setomaa Turism MTÜ) elin@setomaa.ee
  • Võrumaa esindaja - Eda Veeroja (Mooska Talu) eda.veeroja@gmail.com

Büroo:

  • Raili Mengel, tegevjuht, raili@maaturism.ee
  • Katrin Papp, katrin@maaturism.ee
  • Kerttu Hermann, kerttu@maaturism.ee
  • Marika Kose, eesti@maaturism.ee
  • Kaidi-Mari Kase, eesti@maaturism.ee
  • Liina Esop-Kukk, eesti@maaturism.ee
  • Erki Kukk, IT- ja turundusteenused, erki@maaturism.ee

Projektide juhid:

  • Silja Lehtpuu, projekt "Livonian Culinary Route", koordinaator, silja@maaturism.ee
  • Laivi Mesikäpp, projekt "Eesti Toidutee arendamine", toidutee@maaturism.ee
  • Ly Siilak, projekt "EHE märgise arendamine", ehe@maaturism.ee